newsy

Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

2024.06.18

HAPPY BIRTHDAY PAUL!

Dziś Paul McCartney kończy 82 lata!!!

Dziś 82 rocznicę urodzin świętuje PAUL MCCARTNEY!  W związku z tym w Fan Club-ie przez cały dzień króluje muzyka solenizanta! Słuchamy wszystkie jego najważniejsze przeboje :)

Happy Birthday Paul!!!

2024.03.24-01.04.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Dla wszystkich Beatlefanów z całego świata!

Życzymy, wszystkim Fan Klubowiczom, Sympatykom, a także pozostałym Beatlefanom, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!


Happy Easter (#WarIsOver)!!!


2024.02.25

Dziś Byłyby urodziny George'a Harrisona!

Gdyby żył skończyłby 81 lat!!!

Dziś George Harrison, gdyby żył skończyłby 81 lat. 

"Cichy Beatles" cenił przyrodę, wewnętrzny spokój i przede wszystkim światowy pokój. Zważywszy na obecną sytuację geopolityczną te słowa George'a "Give Me Love (Give Me Peace On Earth)" warto wziąć głęboko do serca. 

Dziś cały dzień słuchamy utworów George'a!


All Things Must Pass...

2024.02.18

Dziś Świętuje urodziny Yoko Ono!

Yoko kończy 91 lat!!!

Dziś świętujemy urodziny japońskiej artystki awangardowej Yoko Ono. Yoko była nie tylko żoną Johna Lennona, ale była jego muzą oraz inspiracją do wszelkich działań. Często jej dokonania nie są doceniane popkulturze (co innego w awangardzie, gdzie należy do czołowych artystek tego gatunku) ze względu na fałszywe oskarżenia o rzekome przyczynienie się do rozpadu zespołu The Beatles. Prawda jest taka że bez niej nie byłoby takiego Johna Lennona jakiego znamy po 1968 roku, kiedy to obydwoje stali się nierozłączni. Na pewno nie byłoby utworu Imagine i promocji idei pacyfizmu w formie Bed-In For Peace! Równie pewne że dziedzictwo Johna Lennona nie byłoby wystarczająco zadbane, gdyby nie ona. 

Z tej okazji publikujemy nasz Fan Club-owy, okolicznościowy znaczek, który będzie przyznawany aktywnym Fan Klubowiczom!

Wszyscy członkowie naszego Fan Club-u życzą Yoko Ono dużo zdrowia i nowych inspiracji! HAPPY BIRTHDAY YOKO!


2024.01.01

Dziś jest światowy dzień pokoju!

"Imagine all the people living life in peace..." 

To ważny dzień dla pokoju na świecie!

Imagine there's no heaven, it's easy if you try No hell below us, above us only sky Imagine all the people living for today... Imagine there's no countries, it isn't hard to do Nothing to kill or die for, and no religion too Imagine all the people living life in peace... Imagine no possessions, I wonder if you can No need for greed or hunger - a brotherhood of man Imagine all the people sharing all the world... You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one I hope someday you'll join us and the world will live as one.