newsy

Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

2023.05.23

Zmarł Chas Newby [*]

Jeden z basistów The Beatles i The Quarrymen oraz nasz honorowy członek Fan Club-u

Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość że zmarł wczesny basista The Beatles i nasz honorowy członek Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL Chas Newby [*] 

Chasa (ten trzymający żółtą płytę) poznaliśmy podczas wspólnie organizowanego wydarzenia w Egri Road Beatles Múzeum na Węgrzech. Był to bardzo ciepły i rozmowny człowiek ❤ Cieszymy się że mogliśmy go poznać. To dla nas zaszczyt że był honorowym członkiem naszego Fan Club-u. Żegnaj Chas [*]

2023.04.02-10

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Dla wszystkich Beatlefanów z całego świata!

Życzymy, wszystkim Fan Klubowiczom, Sympatykom, a także pozostałym Beatlefanom, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych bez smutków i goryczy z powodu wojen, konfliktów, uprzedzeń czy krzywdzących stereotypów.


Happy Easter (#WarIsOver)!!!


2023.03.29

Żegnaj Beato [*]

Zmarła Beata Kustosik - nasza honorowa Fan Klubowiczka z brązowym medalem zasługi

Bardzo przykro nam poinformować, że zmarła nasza honorowa Fan Klubowicza z brązowym medalem Beata Kustosik

Była jedną z pierwszych aktywnych członkiń naszego reaktywowanego w 2015 roku Fan Club-u. Uczestniczyła w wielu naszych spotkaniach i zlotach zarówno na żywo jak i on-line. Za swój aktywny wkład od 2016 roku była członkinią honorową, a od 2019 była członkinią honorową z medalem zasługi za promowanie naszego Fan Club-u podczas koncertu Paula McCartneya w Krakowie w 2018 roku. To dzięki niej nasze fan klubowe logo pojawiło się podczas koncertu na telebimie!

Beata pozostanie w pamięci nasz wszystkich i przede wszystkim będzie zapamiętana w naszym Fan Club-ie jako aktywna członkini. Dziękujemy Ci Beato za wspólne chwile spędzone w Fan Club-ie i to że byłaś z nami na tej magicznej Żółtej Łodzi Podwodnej ☹️ 


"(...) Though I know I'll never lose affection for people and things that went before I know I'll often stop and think about them. In my life I love you more (...)"

2023.03.18

Grafika znaczka naszego fan club-u z yoko ono w szwedzkim fan klubie the beatles!

Fan Club-owy znaczek z Yoko Ono bardzo pupulany wśród Beatlefanów!

Szwedzki Fan Klub The Beatles docenił naszą grafikę, tworząc na jej bazie artykuł poświęcony Yoko Ono i jej 90 urodzin! :)

2023.03.08

Szczęśliwego Dnia Kobiet!

"Woman I can hardly express, (...) my inner feelings and thankfulness for showing me the meaning of success" 

Wszystkiego to co najlepsze dla wszystkich Fan Klubowiczek i Sympatyczek naszego Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL ✌️ John Lennon w utworze Woman najlepiej wyraził to co uważa każdy rozsądny mężczyzna :) 

2023.02.25

Dziś Byłyby urodziny George'a Harrisona!

Gdyby żył skończyłby 80 lat!!!

Dziś George Harrison, gdyby żył skończyłby okrągłe 80 lat. W związku z tą rocznicą ukazał się znaczek pocztowy Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL z wizerunkiem George Harrisona będącym trzecim znaczkiem z głównej serii (nie licząc spin-offowy z Yoko Ono) 🙂

"Cichy Beatles" cenił przyrodę, wewnętrzny spokój i przede wszystkim światowy pokój. Zważywszy na obecną sytuację geopolityczną te słowa George'a "Give Me Love (Give Me Peace On Earth)" warto wziąć głęboko do serca. 


All Things Must Pass...

2023.02.18

Dziś Świętuje urodziny Yoko Ono!

Yoko kończy 90 lat!!!

Dziś świętujemy urodziny japońskiej artystki awangardowej Yoko Ono. Yoko była nie tylko żoną Johna Lennona, ale była jego muzą oraz inspiracją do wszelkich działań. Często jej dokonania nie są doceniane popkulturze (co innego w awangardzie, gdzie należy do czołowych artystek tego gatunku) ze względu na fałszywe oskarżenia o rzekome przyczynienie się do rozpadu zespołu The Beatles. Prawda jest taka że bez niej nie byłoby takiego Johna Lennona jakiego znamy po 1968 roku, kiedy to obydwoje stali się nierozłączni. Na pewno nie byłoby utworu Imagine i promocji idei pacyfizmu w formie Bed-In For Peace! Równie pewne że dziedzictwo Johna Lennona nie byłoby wystarczająco zadbane, gdyby nie ona. 

Z tej okazji publikujemy nasz Fan Club-owy, okolicznościowy znaczek, który będzie przyznawany aktywnym Fan Klubowiczom!

Wszyscy członkowie naszego Fan Club-u życzą Yoko Ono dużo zdrowia i nowych inspiracji! HAPPY BIRTHDAY YOKO!


2023.02.11

Rynek Lubelski o początkach naszego Fan Club-u

Nasz Fan Club wpisał się w historię i kulturę Lublina

Dziś w ramach internetowego portalu Rynek Lubelski ukazał się artykuł dotyczący powstania naszego Fan Club-u The Beatles w Lublinie! Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu o Fan Club-ie, a także innych w ramach Rynku Lubelskiego :)

https://ryneklubelski.pl/2023/02/powstanie-fan-clubu-the-beatles-w-lublinie/

2023.01.01

Ciekawe staystyki Fan Club-u

W ciągu trzech lat Fan Club ze swoją stroną www dotarł prawie do każdego zakątka świata! 

Od 1.10.2019r. (kiedy strona powstała) do 31.12.2021r. było 4776 unikalnych wejść, średnio 12000 odwiedzin wszelkich podstron www, zajrzano do nas ze 136 państw, a najbardziej chętnymi do odwiedzenia naszej strony nadal są osoby z... Warszawy! Lublin od roku jest na drugim miejscu! :O :) 

Jeśli chodzi o województwa to dominuje mazowieckie, lubelskie i śląskie, a jeśli chodzi o państwa to Polska, USA (duża siła Polonii) i Ukraina!

W tym roku ze względu na wojnę niestety nasza strona straciła wiele wejść z Ukrainy na rzecz widzów głównie z Niemiec.


Bardzo serdecznie dziękujemy za szeroki odbiór naszej strony www! :D Na pewno będzie uzupełnianych wiele ciekawostek związanych z Wielką Czwórką!


2023.01.01

Dziś jest światowy dzień pokoju!

"Imagine all the people living life in peace..." 

To ważny dzień ze względu na toczącą się w Ukrainie wojnę z agresywną Rosją. 

Imagine there's no heaven, it's easy if you try No hell below us, above us only sky Imagine all the people living for today... Imagine there's no countries, it isn't hard to do Nothing to kill or die for, and no religion too Imagine all the people living life in peace... Imagine no possessions, I wonder if you can No need for greed or hunger - a brotherhood of man Imagine all the people sharing all the world... You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one I hope someday you'll join us and the world will live as one.