newsy

Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

2021.05.05-21

Życzymy wszytskim Fan Klubowiczom i Sympatykom - maturzystom !powodzenia!

Życzymy wszystkim Fan Klubowiczom i Sympatykom naszego Fan Club-u owocnych wyników na egzaminie maturalnym!

Będzie dobrze, a nawet lepiej!

Dla Was Polscy Beatlesi, czyli Czerwone Gitary i utwór "Matura"!

2021.03.28-04.05

Wesołych Świąt wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Fan Klubowiczom, Sympatykom, jak i zainteresowanym naszą wspólną Beatles-działalnością wszystkiego co najlepsze oraz przede wszystkim zdrowia i Beatlesów! :)

2021.03.19

Dziś słuchamy najnowszej epki ringo starra!!!

"Zoom In"

Najnowsza EP-ka dostępna na muzycznych portalach strumieniowych!

2021.03.01

Zmiana adresu siedziby stowarzyszenia zwykłego naszego fan club-u!!!

Nowy adres Fan Club-u: ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin (budynek Inkubatora Technologicznego w Lublinie)

Informujemy, że z dniem 1 marca 2021 roku nastąpi zmiana adresu siedziby stowarzyszenia zwykłego naszego Fan Club-u! Fan Club będzie funkcjonować pod adresem ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin, w budynku Inkubatora Technologicznego w Lublinie. W związku z tym od dziś wszelkie listy, paczki i inne przesyłki proszę kierować tylko i wyłącznie na powyższy adres! O innych niezbędnych informacjach dotyczących stowarzyszenia będziemy informować na bieżąco.


Jest to nowy rozdział dla naszego Fan Club-u i zaczynamy nowy rozdział oficjalnym biurem...., w technologicznym inkubatorze! Miejsce i budynek nie jest absolutnie przypadkowy, ponieważ w tym miejscu jeszcze z 25 lat temu produkowano Beetelsów, a mianowicie samochody dostawcze FSC Żuk Lublin miastem Beatlesów :)


Zaczynamy Magical Mystery Tour!!!! YEAH, YEAH, YEAH!!!! :D

2021.02.14

13(A) spotkanie FCBeatlesLublinPL pt. "Remembering George Harrison" (PL-UA-USA)!

Kontynuacja spotkania z listopada 2020 roku!

25 lutego 2021 roku będzie 78 rocznica urodzin George'a Harrsiona - fantastycznego artysty i kompozytora. 14 lutego w Walentynki będziemy wspominać o jego dokonaniach artystycznych z punktu widzenia fanów i rozważań prowadzących spotkanie. Podczas spotkania odbędzie się szczególna prelekcja, nawiązująca do George'a, ale również do całego zespołu The Beatles przedstawiająca historię amerykańskich gadżetów Wielkiej Czwórki. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się w formie półotwartej na Skypie. Bezpośredni link do spotkania: https://join.skype.com/lD0z7OLnWPxf lub wystarczy połączyć się ze Skypiem Fan Club-u: fanclub.thebeatles.lublin

Prowadzący spotkanie:

Krzysztof Stanisław Werner - Prezes FCBeatlesLublin-PL

Krzysztof Jan Werner - Honorowy Prezes FCBeatlesLublin-PL

Goście wieczoru:

Terry Crain (USA) - pisarz, znawca i badacz historii The Beatles. Autor książek m.in. "NEMS and the Business of Selling Beatles Merchandise in the U.S. 1964-1966"

Sergey Radchenko (UA) - Ambasador The Beatles Story Muzuem w Liverpoolu, honorowy członek FCBeatlesLublin-PL ze złotym medalem. oraz Członkowie Lubelskiej Bohemy Artystycznej!

Współorganizatorzy wydarzenia FCBeatlesLublin-PL:

Lubelska Bohema Artystyczna

Oufrelism Arts

Psychedelic eF-Black


UWAGA SPOTKANIE BĘDZIE NAGRYWANE! Z NAGRANIA POWSTANIE RETRANSMISJA SPOTKANIA, KTÓRA BĘDZIE DOSTĘPNA PUBLICZNIE I BEZOGRANICZEŃ! W związku z tym uczestnictwo fizyczne, jak i on-line podczas tego wydarzenia jest równe z automatycznym wyrażaniem zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku dla potrzeb działalności Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL)!
Fot. Alicja Widz

2021.01.27

Fan Klubowiczka Alicja Widz laureatką konkursu sundancetv!

Wygrana z okazji premiery filmu dokumentalnego "An Accidental Studio"

Miło nam poinformować, że nasza Fan Klubowiczka Alicja Widz wygrała konkurs telewizyjny zorganizowany przez SunDanceTV z okazji premiery filmu dokumentalnego pt. An Accidental Studio. Film dotyczy wytwórni filmowej HandMake Films George'a Harrisona i Denisa O'Briena. GRATULUJEMY! 😃

Nagroda, którą otrzymała Alicja jest koszulka z plakatem filmu 😉

Szczegóły na temat filmu: https://www.filmweb.pl/film/Studio+z+zupe%C5%82nie+innej+beczki-2019-837761

2021.01.16

zmarł phil spector

(1939-2021)

W więzieniu zmarł Phil Spector, jeden z najważniejszych producentów muzycznych II połowy XX wieku oraz twórca metody nagrania zwaną "ścianą dźwięku".

Był producentem płyty zespołu The Beatles: Let It Be. A także producentem wielu utworów w solowych twórczościach poszczególnych Beatlesów.

Odsiadywał od 2009 roku dziewiętnastoletni wyrok za zamordowanie Lany Clarkson w 2003 roku.

2021.01.15

pierwszy zagraniczny artykuł naukowy o fan club-ie

Nasz fan klub jako obiekt badań naukowych nie tylko w Polsce, ale również zagranicą!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem adiunkta Jana Blümla z Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu w Czechach pt. Beatlephiles and Zappists: Rock Fandom in Communist Czechoslovakia in the Context of the Scene in Brno in the 1980s. W artykule autor dokonuje analizy porównawczej naszego Fan Club-u z fan klubowem The Beatles, który istniał w podobnym okresie w Brnie. Szczegóły: https://www.fcbeatleslublin.pl/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87/prace-naukowe-i-ksi%C4%85%C5%BCki#h.p_etJnduXLMx_m

2021.01.01

Dziś jest światowy dzień pokoju

"Imagine all the people living life in peace..."

Imagine there's no heaven, it's easy if you try No hell below us, above us only sky Imagine all the people living for today... Imagine there's no countries, it isn't hard to do Nothing to kill or die for, and no religion too Imagine all the people living life in peace... Imagine no possessions, I wonder if you can No need for greed or hunger - a brotherhood of man Imagine all the people sharing all the world... You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one I hope someday you'll join us and the world will live as one.