newsy

Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

2022.01.03

Żegnaj Andrzeju [*]

Z wielką przykrością nam zawiadamiać, ale zmarł nasz wieloletni Fan Klubowicz Andrzej Sokołowski.... Dziękujemy Andrzejowi za jego wkład w Beatlemanię i jego aktywność w Fan Club-ie jeszcze z czasów lat 80. Wyrazy współczucia dla całej rodziny, na zawsze zostaniesz w naszej pamięci [*]

Wiele osób mogło poznać Andrzeja z dwóch materiałów o Fan Club-ie z Panoramy Lubelskiej z lat 80.

1:16-1:50 oraz 3:56-4:17

2022.01.01

Ciekawe staystyki Fan Club-u

W ciągu dwóch lat Fan Club ze swoją stroną www dotarł do każdego kontynentu!

Od 1.10.2019r. (kiedy strona powstała) do 31.12.2021r. było 3456 unikalnych wejść, średnio 11000 odwiedzin wszelkich podstron www, zajrzano do nas ze 110 państw, a najbardziej chętnymi do odwiedzenia naszej strony były osoby z... Warszawy!

To było nie lada zaskoczenie, ponieważ po dość długiej dominacji Lublina, to jednak Warszawa do nas często zagląda Choć akurat się temu nie dziwimy, bo... sporo Lubelaków mieszka w Warszawie! ;)

Jeśli chodzi o województwa to dominuje mazowieckie, lubelskie i śląskie A jeśli chodzi o państwa to Polska, USA (duża siła Polonii) i Ukraina!

Bardzo serdecznie dziękujemy za szeroki odbiór naszej strony www! :D Na pewno będzie jeszcze więcej ciekawostek i unikalnych podstron związanych z Wielką Czwórką!

2022.01.01

Dziś jest światowy dzień pokoju

"Imagine all the people living life in peace..."

Imagine there's no heaven, it's easy if you try No hell below us, above us only sky Imagine all the people living for today... Imagine there's no countries, it isn't hard to do Nothing to kill or die for, and no religion too Imagine all the people living life in peace... Imagine no possessions, I wonder if you can No need for greed or hunger - a brotherhood of man Imagine all the people sharing all the world... You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one I hope someday you'll join us and the world will live as one.