newsy

Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

2021.07.24-25

Szósty Międzynarodowy Zlot Miłośników Beatlesów w Lublinie

24 i 25 lipca 2021 roku odbędzie się Szósty Międzynarodowy Zlot Miłośników Beatlesów w Lublinie (Polska) organizowany przez nasz Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL. Będzie to drugi zlot on-line prezentowany na żywo na YouTubie i Facebooku/Skype

W programie zlotu: #RodDavis z legendarnego zespołu #TheQuarrymen, Spiv Brativ, Isa Conar, Olek Zachowski, Their Tripper, Grażyna Bartosz, Jan Blüml, Alicja Widz, Per Wium, Edmund Thielow oraz Sergey Radchenko, a także Terry Crain i Daniel Macidłowski.

Harmonogram Szóstego Międzynarodowego Zlotu Miłośników Beatlesów w Lublinie organizowany przez nasz Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL:

- 24 lipca 2021r., START godzina 17:00, KONIEC ok. 22:00 (CEST) - Zlotu w formie programu TV na YouTubie. Bezpośredni link: https://youtu.be/zNK_9Zl-cw0

- 25 lipca 2021r. START godzina 17:00, KONIEC 22:00 (CEST) - Beatlesowskie pogaduchy na Skypie z bezpośrednią, publiczną transmisją na Facebook Live na stronie fan page Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL. Bezpośredni link do Skype'a: https://join.skype.com/GVu4VvaQcHad

Szczegóły wydarzenia: https://fb.me/e/5Ju6HJdjK

Link do pierwszego dnia zlotu:

https://youtu.be/zNK_9Zl-cw0

2021.07.07

Happy Birthday ringo!

#HappyBirthday Sir Ringo Starr from all members of Fan Club The Beatles in Lublin - Reactivation (Poland)!!! :D Fan Club always with Ringo!

www.fcbeatleslublin.pl

Dziś w Fan Club-ie przez cały dzień króluje muzyka solenizanta! Słuchamy wszystkie jego najważniejsze przeboje :)

2021.06.25

dziś międzynarodowy dzień the beatles!

Wyjątkowy dzień dla Beatlefanów i naszego Fan Club-u!

Dziś w Międzynarodowym Dniu The Beatles na oficjalnym fan page'u Fan Club-u ( www.facebook.com/fcbeatleslublinpl ) odnotowaliśmy 2000 lajk! Z tej okazji dziś słuchamy składanki "1" wydanej w 2000 roku :D

YEAH, YEAH, YEAH!!!

2021.06.22

Happy Birthday Christopher John!

Dziś świętuje swoje urodziny Krzysztof Jan Werner - założyciel i Prezes honorowy naszego Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL!!!

Życzymy wszystkiego co Beatlesowskie!!!

Happy Birthday! :D

Dedykujemy ulubiony utwór Prezesa honorowego a mianowicie:

2021.06.18

Happy Birthday Paul!

Dziś w Fan Club-ie przez cały dzień króluje muyzka solenizanta! Słuchamy wszystkie jego najważniejsze przeboje :)

Materiał video "Mariusz Mario", https://www.youtube.com/watch?v=FxNbS71UGKo&t=61s, 2013.

2021.06.15

10 lat temu Ringo Starr zagrał swój pierwszy (i na razie jedyny) koncert w Polsce!

Równo dziesięć lat temu odbył się koncert Ringo Starra w Sali Kongresowej, w Warszawie. Dla wielu Fan Klubowiczów i Sympatyków był to najważniejszy dzień w życiu. Po raz pierwszy Polscy fani mogli zobaczyć prawdziwego Beatlesa i usłyszeć jego piosenki, z jego ust. Mamy nadzieję, że jeszcze Ringo do nas wróci, bo zdrowie to on ma :) Thank You so much Ringo!!! :) <3

Fot. Grażyna Bartosz

2021.05.18

Fan Klubowiczka Grażyna bartosz laureatką konkursu zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie!

Pokaźny zbiór książek o zespole The Beatles gwarancją sukcesu!

Miło nam poinformować, że nasza Fan Klubowiczka Grażyna Bartosz wygrała konkurs zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie. GRATULUJEMY! 😃

https://www.facebook.com/mbpleszno/photos/a.523117651154395/2234565790009564

2021.05.05-21

Życzymy wszytskim Fan Klubowiczom i Sympatykom - maturzystom !powodzenia!

Życzymy wszystkim Fan Klubowiczom i Sympatykom naszego Fan Club-u owocnych wyników na egzaminie maturalnym!

Będzie dobrze, a nawet lepiej!

Dla Was Polscy Beatlesi, czyli Czerwone Gitary i utwór "Matura"!

2021.03.28-04.05

Wesołych Świąt wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Fan Klubowiczom, Sympatykom, jak i zainteresowanym naszą wspólną Beatles-działalnością wszystkiego co najlepsze oraz przede wszystkim zdrowia i Beatlesów! :)

2021.03.19

Dziś słuchamy najnowszej epki ringo starra!!!

"Zoom In"

Najnowsza EP-ka dostępna na muzycznych portalach strumieniowych!

2021.03.01

Zmiana adresu siedziby stowarzyszenia zwykłego naszego fan club-u!!!

Nowy adres Fan Club-u: ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin (budynek Inkubatora Technologicznego w Lublinie)

Informujemy, że z dniem 1 marca 2021 roku nastąpi zmiana adresu siedziby stowarzyszenia zwykłego naszego Fan Club-u! Fan Club będzie funkcjonować pod adresem ul. Frezerów 3, 20-209 Lublin, w budynku Inkubatora Technologicznego w Lublinie. W związku z tym od dziś wszelkie listy, paczki i inne przesyłki proszę kierować tylko i wyłącznie na powyższy adres! O innych niezbędnych informacjach dotyczących stowarzyszenia będziemy informować na bieżąco.


Jest to nowy rozdział dla naszego Fan Club-u i zaczynamy nowy rozdział oficjalnym biurem...., w technologicznym inkubatorze! Miejsce i budynek nie jest absolutnie przypadkowy, ponieważ w tym miejscu jeszcze z 25 lat temu produkowano Beetelsów, a mianowicie samochody dostawcze FSC Żuk Lublin miastem Beatlesów :)


Zaczynamy Magical Mystery Tour!!!! YEAH, YEAH, YEAH!!!! :D

2021.02.14

13(A) spotkanie FCBeatlesLublinPL pt. "Remembering George Harrison" (PL-UA-USA)!

Kontynuacja spotkania z listopada 2020 roku!

25 lutego 2021 roku będzie 78 rocznica urodzin George'a Harrsiona - fantastycznego artysty i kompozytora. 14 lutego w Walentynki będziemy wspominać o jego dokonaniach artystycznych z punktu widzenia fanów i rozważań prowadzących spotkanie. Podczas spotkania odbędzie się szczególna prelekcja, nawiązująca do George'a, ale również do całego zespołu The Beatles przedstawiająca historię amerykańskich gadżetów Wielkiej Czwórki. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się w formie półotwartej na Skypie. Bezpośredni link do spotkania: https://join.skype.com/lD0z7OLnWPxf lub wystarczy połączyć się ze Skypiem Fan Club-u: fanclub.thebeatles.lublin

Prowadzący spotkanie:

Krzysztof Stanisław Werner - Prezes FCBeatlesLublin-PL

Krzysztof Jan Werner - Honorowy Prezes FCBeatlesLublin-PL

Goście wieczoru:

Terry Crain (USA) - pisarz, znawca i badacz historii The Beatles. Autor książek m.in. "NEMS and the Business of Selling Beatles Merchandise in the U.S. 1964-1966"

Sergey Radchenko (UA) - Ambasador The Beatles Story Muzuem w Liverpoolu, honorowy członek FCBeatlesLublin-PL ze złotym medalem. oraz Członkowie Lubelskiej Bohemy Artystycznej!

Współorganizatorzy wydarzenia FCBeatlesLublin-PL:

Lubelska Bohema Artystyczna

Oufrelism Arts

Psychedelic eF-Black


UWAGA SPOTKANIE BĘDZIE NAGRYWANE! Z NAGRANIA POWSTANIE RETRANSMISJA SPOTKANIA, KTÓRA BĘDZIE DOSTĘPNA PUBLICZNIE I BEZOGRANICZEŃ! W związku z tym uczestnictwo fizyczne, jak i on-line podczas tego wydarzenia jest równe z automatycznym wyrażaniem zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku dla potrzeb działalności Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL)!
Fot. Alicja Widz

2021.01.27

Fan Klubowiczka Alicja Widz laureatką konkursu sundancetv!

Wygrana z okazji premiery filmu dokumentalnego "An Accidental Studio"

Miło nam poinformować, że nasza Fan Klubowiczka Alicja Widz wygrała konkurs telewizyjny zorganizowany przez SunDanceTV z okazji premiery filmu dokumentalnego pt. An Accidental Studio. Film dotyczy wytwórni filmowej HandMake Films George'a Harrisona i Denisa O'Briena. GRATULUJEMY! 😃

Nagroda, którą otrzymała Alicja jest koszulka z plakatem filmu 😉

Szczegóły na temat filmu: https://www.filmweb.pl/film/Studio+z+zupe%C5%82nie+innej+beczki-2019-837761

2021.01.16

zmarł phil spector

(1939-2021)

W więzieniu zmarł Phil Spector, jeden z najważniejszych producentów muzycznych II połowy XX wieku oraz twórca metody nagrania zwaną "ścianą dźwięku".

Był producentem płyty zespołu The Beatles: Let It Be. A także producentem wielu utworów w solowych twórczościach poszczególnych Beatlesów.

Odsiadywał od 2009 roku dziewiętnastoletni wyrok za zamordowanie Lany Clarkson w 2003 roku.

2021.01.15

pierwszy zagraniczny artykuł naukowy o fan club-ie

Nasz fan klub jako obiekt badań naukowych nie tylko w Polsce, ale również zagranicą!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem adiunkta Jana Blümla z Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu w Czechach pt. Beatlephiles and Zappists: Rock Fandom in Communist Czechoslovakia in the Context of the Scene in Brno in the 1980s. W artykule autor dokonuje analizy porównawczej naszego Fan Club-u z fan klubowem The Beatles, który istniał w podobnym okresie w Brnie. Szczegóły: https://www.fcbeatleslublin.pl/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87/prace-naukowe-i-ksi%C4%85%C5%BCki#h.p_etJnduXLMx_m

2021.01.01

Dziś jest światowy dzień pokoju

"Imagine all the people living life in peace..."

Imagine there's no heaven, it's easy if you try No hell below us, above us only sky Imagine all the people living for today... Imagine there's no countries, it isn't hard to do Nothing to kill or die for, and no religion too Imagine all the people living life in peace... Imagine no possessions, I wonder if you can No need for greed or hunger - a brotherhood of man Imagine all the people sharing all the world... You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one I hope someday you'll join us and the world will live as one.