Możesz nas wesprzeć!

Jesteś zainteresowany naszą działalnością? Chcesz wesprzeć finansowo działalność statutową Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja albo organizację Międzynarodowych Zlotów Miłośników Beatlesów w Lublinie?

Możesz to zrobić wpłacając dobrowolną kwotę na konto stowarzyszenia zwykłego (non-profit) Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL:

59 1750 0012 0000 0000 3887 5477

BNP Paribas Bank Polska SA

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW

z tytułem przelewu:

lub

Szczegółowe dane konta bankowego Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja, niezbędne do wpłaty: 

Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL

(Inkubator Technologiczny w Lublinie)

ul. Frezerów 3

20-209 Lublin

Polska

Regon: 366579574

NIP: 7123332795

Stowarzyszenie zwykłe: numer ewidencyjny 11 w Urzędzie Miasta w Lublinie

WPŁATA NA ZLOT jest przeznaczona na organizację najbliższego Międzynarodowego Zlotu Miłośników Beatlesów w Lublinie m.in. na opłacenie kosztów licencyjnych, kosztów wynajmu sal, gdzie będą odbywać się zloty, opłacenie zakwaterowania gości specjalnych zlotów, zakup zasobów spożywczych i materialnych niezbędnych do organizacji zlotu itp. 

WPŁATA NA OGÓLNĄ DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ jest przeznaczana oprócz na organizację Międzynarodowego Zlotu Miłośników Beatlesów w Lublinie, również na inne dodatkowe fan klubowe wydarzenia np. na numerowane fan klubowe spotkanie, a także na podstawowe opłaty związane z utrzymaniem stowarzyszenia zwykłego.

Uwaga! Nasze stowarzyszenie zwykłe nie ma statusu organizacji pożytku publicznego (OPP) w rozumieniu ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.  W związku z tym nie jest możliwe przekazanie 1,5% z podatku dochodowego na rzecz naszej organizacji. 

W kwestii finansowo-majątkowych stowarzyszenie zwykłe Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL działa zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach. Inne szczegóły TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w rozwijaniu światowej BEATLEMANII!!!