newsy (Lata 2019-2020)

Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

2020.12.24-2021.01.06

Wesołych Świąt bożego narodzenia i zdrowego nowego roku!

Christmas Time (Is Here Again)!

Wszystkim naszym wspaniałym fan klubowiczom, licznym sympatykom oraz Beatles-fanom z całej Polski oraz z całego Świata życzymy WESOŁYCH I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz ZDROWEGO NOWEGO ROKU BEZ COVIDa-19 😁🎄✌️❤️ Peace, Love & Beatlemania!!! ☮️


Christmas time is here againChristmas time is here againChristmas time is here againChristmas time is here again Aint' been 'round since you know whenChristmas time is here againO U T spells out.

2020.12.20

Polecamy najnowszą książkę poświęconą johnowi lennonowi

Leslay-Ann Jones

"Kto zabił Johna Lennona?"

https://sklep.zysk.com.pl/kto-zabil-johna-lennona.html

Szczegłóy prezentacji książki Lesley-Ann Jones pt. „Kto zabił Johna Lennona?” wydaną przez wydawnictwo Zysk i S-ka w wideo-recenzji (prezentacji) Krzysztofa Stanisława Wernera, Prezesa Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja Polska.

2020.12.18

dziś słuchamy nowej płyty paula mccartneya!!!

MCCARTNEY III

Album tworzący swoistą trylogię w historii zapisanej w McCartney (1970) i McCartney II (1980). Dużo alternatywnego rocka i nowego rodzącego się nurtu muzycznego :) Jakiego? Posłuchajcie płyty tam jest odpowiedź ;)

2020.12.16

dziś słuchamy nowego singla Ringo Starra!!!

Wkrótce Ringo wyda swoją nową EP-kę, sprawdzajcie i zamawiajcie! :D

https://Ringo.lnk.to/ZoomIn

2020.12.08

dziś WSPOMINAmY Johna LENNONA

Liverpool, 09.10.1940 - New York City, 08.12.1980.

40 lat temu z rąk "fana" zginął John Lennon, nietuzinkowy, charyzmatyczny Beatles. Dziś w spokoju wspominany go, słuchamy jego płyt i przede wszystkim... pamiętamy [*]

---------------------------------

Dziś w ramach wspomnień zapraszamy na quiz poświęcony Johnowi Lennonowi organizowany przez naszego sympatyka Fan Club-u Dina Vescerzę, dziś o godzinie 21:00 UTC+01: https://fb.me/e/1VyjC6C6p

Z powodu problemów technicznych spotkanie zostanie powtórzone styczniu lub w lutym 2021 roku.

2020.11.29

13 spotkanie naszego Fan Club-u pt. 13 spotkanie FCBeatlesLublinPL pt. "Remembering George Harrison" (PL-UA-USA)

Facebook Live, 29 listopada 2020 w godzinach 18:00 - 20:00

https://fb.me/e/PXvh0hfG


29 listopada 2020 roku w dniu 19 rocznicy gdy nie ma z nami George'a Harrsiona - fantastycznego artysty i kompozytora, będziemy wspominać o jego dokonaniach artystycznych z punktu widzenia fanów i rozważań prowadzących spotkanie. Podczas spotkania odbędzie się szczególna prelekcja, nawiązująca do George'a, ale również do całego zespołu The Beatles przedstawiająca historię amerykańskich gadżetów Wielkiej Czwórki. Serdecznie zapraszamy.

Prowadzący spotkanie:

Krzysztof Stanisław Werner - Preszes FCBeatlesLublin-PL

Krzysztof Jan Werner - Honorowy Prezes FCBeatlesLublin-PL

Goście wieczoru:

Terry Crain (USA) - pisarz, znawca i badacz historii The Beatles. Autor książek m.in. "NEMS and the Business of Selling Beatles Merchandise in the U.S. 1964-1966"

Sergey Radchenko (UA) - Ambasador The Beatles Story Muzuem w Liverpoolu, honorowy członek FCBeatlesLublin-PL ze złotym medalem.

Współorganizatorzy wydarzenia FCBeatlesLublin-PL:

Lubelska Bohema Artystyczna

Oufrelism Arts

Pete Best z naszą honorową fan klubowiczką Grażyną Bartosz

2020.11.24

HAPPY BIRTHDAY pete best!

#HappyBirthdayPete from The Beatles Fan Club in Lublin - Reactivation #POLAND! :) (Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL)


2020.11.22

Okolicznościowy znaczek pocztowy Fan Club-u już wysłany do aktywnych fan klubowiczów i do... beatlesowskiego MUZEUM w Alkmaar w holandii!!!

Okolicznościowy znaczek wysłany w rocznice wydania płyt With The Beatles i The Beatles "White Album"!

Dziś zostały wysłane listy/paczki do najaktywniejszych członków naszego Fan Club-u w 2020 roku z limitowaną edycją okolicznościowego znaczka pocztowego Poczty Polskiej i Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL z podobizną Johna Lennona z okazji 80-urodzin.

Poza tym nasze znaczki powędrują do Beatlesowskiego Muzeum w Alkmaar w Holandii! Tamtejsze muzeum zarządzane przez Azinga Moltmakera jest zainteresowane pokazaniem naszego znaczka w ramach wystawy poświęcone Johnowi Lennonowi

YEAH, YEAH, YEAH!!! :D

2020.10.21

mccartney III !

Już 18 grudnia 2020 roku najnowsza płyta Sir Paula McCartneya!


Już niedługo stanie się trylogia! :D Osiemnasty solowy album Sir Paula McCartneya! Trzecia płyta z cyklu "McCartney" (I z 1970 roku, II z 1980)! Już nie możemy się doczekać! :D

2020.10.17

Osiemnasta audycja Radiowa Fan Club-u

Audycja dotycząca 80-rocznicy urodzin Johna Lennona" w chełmskim Radiu BonTon

Osiemnasty reportaż o Fan Club-ie The Beatles w Lublinie. Temat 80-rocznica urodzin Johna Lennona i działalność Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL). Audycja chełmskiego Radia BonTon (ul. Lubelska 31, Chełm). Audycja/reportaż red. Dominika Soroczyńska - Ogórek i Nikolina Julia Zielińska. Gość audycji: Prezes Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL) Krzysztof Stanisław Werner. Emisja: 17 października 2020r.

2020.10.09

Świętujemy urodziny Johna Lennona

80 lat temu urodził się John Lennon, charyzmatyczny Beatles, człowiek nietuzinkowy, idealista, który wierzył w ludzi i w siłę muzyki.

https://youtu.be/ofNxKtcoVW42020.10.03

12 spotkanie naszego Fan Club-u pt. Lublin-Glauchau-Czerkasy "John Lennon Birthday"

Facebook Live, 3 października 2020 w godzinach 17:00 - 20:00

https://fb.me/e/3Ea5J9gDi


Dwunaste spotkanie sympatyków i członków Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska) poświęcone 80 rocznicy urodzin Johna Lennona wybitnego artysty i kompozytora (John Lennon ur. 9 października 1940 - zm. 8 grudnia 1980)! Spotkanie odbędzie się on-line w ramach telewizyjnej audycji. Prowadzącymi spotkanie będą Prezesi naszego Fan Club-u Krzysztof Stanisław i Krzysztof Jan Wernerowie, a gościem specjalnym będzie Sergey Radchenko ambasador The Beatles Story Muzeum w Liverpoolu. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane materiały video z naszego Fan Club-u, a także materiały z niemieckiego The Beat Archiv przesłane przez Edmunda Thielowa. W tym samym czasie co Edmund Thielow w Glauchau o godzinie 18:00 zaprezentujemy z koncert poświęcony Johnowi Lennonowi. W projekcie The Beat Archiv uczestniczył nasz Fan Club oraz fani z Czerkas. Szczegóły programu telewizyjnego tutaj: https://fb.me/e/3Ea5J9gDi

2020.10.01

Okolicznościowy znaczek pocztowy Fan Club-u!

Pierwszy w historii Fan Club-y znaczek pocztowy!

9 października 2020 roku będziemy wspominać Johna Lennona, najbardziej charyzmatycznego Beatlesa, człowieka nietuzinkowego, idealistę, który wierzył w ludzi i w siłę muzyki. Na tę okazję nasz Fan Club wydał w ramach Poczty Polskiej okolicznościowy znaczek z podobizną Johna Lennona z okresu jego aktywności społeczno-politycznej z początku lat 70., w wykonaniu graficznym Prezesa FC Krzysztofa Stanisława Wernera. Pierwsza seria znaczków została wyemitowana w ograniczonym nakładzie i pojedyncze sztuki otrzymają najbardziej zasłużeni członkowie naszego Fan Club-u w 2020 roku. Więcej szczegółów w gazecie Fan Club-u: https://www.fcbeatleslublin.pl/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87/gazeta-materia%C5%82y-ze-spotka%C5%84?fbclid=IwAR33H7lQcDVR2WvDnEpHeKhusWn3kSgmQYbiznH92fL-9PSfU4o3e_3e-rI#h.xz84qsgoqg7l

2020.10.01

5 lat od reaktywacji, 13 lat czynnej DZIAŁALNOŚCI

Dziś 1 października 2020 roku nasza organizacja Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska) skończyła 13 lat czynnej działalności!!!

2020.09.01

zmarł nasz Beatles-PRZYJACIEL i sympatyk fan club-u Valery Voyshvilo [*]

Beatleman i meloman. Moderator ukraińskiej społeczności Beatles UA.

1 września zmarł nasz fan klubowy sympatyk Valery Voyshvilo Valery. Valery był czynnym propagatorem muzyki The Beatles na Ukrainie, współtworząc ukraińską społeczność Beatlesfanów "The Beatles UA". Był bardzo zafascynowany naszymi działaniami, tym jak funkcjonuje nasz Fan Club i w jaki sposób organizujemy nasze fan klubowe wydarzenia. Valery miał w planach przybyć do Lublina gdy tylko pandemia by ustała, niestety tak się już niestanie :(

Podobnie jak osobiste przekazanie jego nowej książki, która ukazała się na Ukrainie w połowie kwietnia tego roku. W książce pod tytułem "Beatledrive" zawarł informacje i zdjęcia o naszym Fan Clubie (jest to pierwsza publikacja o naszym fan klubie w książkach tzw. popularnych, wcześniej o naszym Fan Clubie powstawały artykuły i monografie w książkach naukowych [link]).

Link do recenzji książki Valery'ego z fragmentami o naszym Fan Club-ie: https://beatles.com.ua/blogs/bolshie-radosti-malenkogo-kollekcionera/kniga-valerija-voishvilo-bitldraiv-cherk.html?fbclid=IwAR26J-poX9L7P7xmbJ15UIoKS2s0yZEfBVvIvB_DtSAWJY6SqHe4eOSz-z4

oraz https://beatles.com.ua/forum/thread347-1.html

Żegnaj Valery, bardzo nam smutno, że nie mogliśmy wspólnie spędzić więcej czasu na Beatles-rozmowach [*]

2020.07.28

Jesteśmy na linkedin!

Zapraszamy na stronę Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska) na Linkedin.com!


Szczegóły: www.linkedin.com/company/fcbeatleslublinpl

2020.07.25-26

PIĄTY MIĘDZYNARODOWY ZLOT MIŁOŚNIKÓW BEATLESÓW W LUBLINIE

Międzynarodowa telewizja Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (Polska)

Zorganizowaliśmy piątą edycję naszych Międzynarodowych Zlotów Miłośników Beatlesów w Lublinie! Ze względu na pandemię korona-wirusa tegoroczny zlot, w którym fan klubowicze, sympatycy i goście Fan Club-u prezentują formie recitali, prelekcji i materiałów wideo swoje uwielbienie do twórczości Wielkiej Czwórki, zostało zagwarantowane w formie telewizyjnego show na żywo!

Podcasty z materiałów, które odbyły się na żywo 25 i 26 lipca tutaj:

Główny program zlotu: https://youtu.be/6gL_lpFM2BI?t=3103

Beatles-pogaduchy: https://www.facebook.com/christopher.stanley.werner/videos/326197621761198/W tym roku na zlocie wystąpili m.in.:

Prowadzący zlot:

Christopher Stanley Werner

Christopher John Werner

Minirecitale:

The Acident, Psychedelic EF-Black, Isa Conar, Ágnes Roznár, Olek Zachowski

Prelekcje, pokazy:

Sergey Radchenko, Per Wium, Grażyna Bartosz

Prezentacje multimedialne:

Edmund Thielow

Połączenie internetowe z:

Dariusz Radzikowski

2020.07.07

HAPPY BIRTHDAY RINGO!

#HappyBirthdayRingo! #PeaceAndLove from The Beatles Fan Club in Lublin - Reactivation #POLAND! :) (Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja PL)

At noon, Polish time, we send to You and for the world "PEACE AND LOVE"!!!

07.07.2020

2020.06.18

HAPPY BIRTHDAY PAUL!

Specjalnie od Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL) dla #SirPaulMcCartney utwór The Long And Winding Road spółki kompozytorskiej Lennon/McCartney w interpretacji Isy Conar naszej honorowej fan klubowiczki!!! YEAH YEAH YEAH!!!!

Utwór: #TheLongAndWindingRoad

Zespół: #TheBeatles

Kompozytorzy: #JohnLennon / #PaulMcCartney

Rok wydania: 1970

Właściciel: Sony/ATV Music Publishing

Wersja oryginalna: https://www.youtube.com/watch?v=fR4HjTH_fTM

---------------------------------------

Interpretacja fan klubowa: Isa Conar

Film, realizacja dźwięku i grafika: Christopher Stanley Werner

"Dobry duch" przedsięwzięcia: Christopher John Werner

2020.06.14

Wznawiamy dyżury fan club-u (tylko on-line)

Ze względu na ogłoszony przez rząd RP stan epidemii na terenie całej Polski od 14 czerwca 2020 roku wszelkie dyżury dyżury Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL) w ramach spotkania Lubelskiej Bohemy Artystycznej, będą odbywały się wyłącznie on-line na Skypie bohemy: live:.cid.cfbf6d76ee0e2d54Szczegóły: www.lubelska-bohema-artystyczna.pl

2020.05.31

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! HAPPY BIRTHDAY! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

2020.05.15

Nowy GADŻET naszego fan Club-u!

Dekoracyjna maseczka-origami "Do it yourself" (zrób to sam), dostępna dla każdego Beatlefana :) !

Szczegóły:

https://www.fcbeatleslublin.pl/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87/gad%C5%BCety#h.p_F4ocJ14Aq1UT


Uwaga! To nie jest medyczna maska ochronna! Jest to wyłącznie dekoracyjna maseczka origami służąca jedynie, jako okolicznościowy gadżet!

2020.05.12

zmarła Astrid Kirchherr [*]

Niemiecka malarka i fotograf.

12 maja zmarła Astrid Kirchherr. Niemiecka malarka i fotograf. Była pomysłodawczynią fryzur Beatlesów i autorką ich pierwszych profesjonalnych zdjęć. Była również w związku ze Stuartem Sutcliffem.

2020.05.08

ODWOłujemy majowe dyżury fan clubu!

Uwaga! Ze względu na ogłoszony przez rząd RP stan epidemii na terenie całej Polski 10 i 31 maja 2020 roku nie odbędą się dyżury Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL) w ramach spotkania Lubelskiej Bohemy Artystycznej. O wszelkich ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.


Let It Be... https://www.youtube.com/watch?v=QDYfEBY9NM4&list=OLAK5uy_lVppDcVh5TI5HLCdhcn5zV3EFxNCEpAog&index=7&t=0s

2020.04.12-13

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzymy Wam z całego serca optymistycznych Świąt Wielkanocnych z wiarą, że wiosenna aura będzie znów dla nas dostępna, a w umysłach będzie nucona ta piosenka:

"(...) Sit beside a mountain stream--see her waters rise, listen to the pretty sound of music as she flies. Find me in my field of grass Mother Nature's son , swaying daises sing a lazy song beneath the sun. Mother Nature's son"

2020.04.07

Dziś wspominamy krzysztofa Klenczona

Wspominamy dziś Krzysztofa Klenczona (1942-1981) polskiego kompozytora, wokalistę i gitarzystę takich zespołów jak Czerwone Gitary oraz Trzy Korony. Powszechnie nazywany polskim Johnem Lennonem.

Nasz Fan Club podczas IV spotkania zorganizował w Szczytnie w pobliżu domu rodzinnego muzyka happening ku jego czci.

W drogę... do Krzysztofa!

2020.03.30

WPROWADZILIŚMY nową strukturę organizacyjną fan club-u i zasady jego funkcjonowania

2020.03.15

ODWOłujemy marcowe i kwietniowe dyżury fan clubu!

Uwaga! Ze względu na ogłoszenie przez rząd RP stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całej Polski oraz zbliżające się kwietniowe Święta Wielkanocne, 29 marca i 12 kwietnia 2020 roku nie odbędą się dyżury Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL) w ramach spotkania Lubelskiej Bohemy Artystycznej. O wszelkich ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

2020.03.08

Dziś w fan clubie wspominamy George'a martina

2020.03.08

Dzień Kobiet w Fan Clubie!

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim naszym Beatlefankom z całego świata, fan klubowiczkom oraz sympatyczkom naszego Fan Club-u mnóstwa Beatlesowskich dźwięków na co dzień :)

2020.03.05

"Zaktualizowaliśmy się" na światowych listach Fan Clubów The Beatles :)

Dziś zostaliśmy zamieszczeni na liście światowych organizacji poświęconych zespołowi The Beatles - Beatlelinks.net . Warto przypomnieć, że nasz Fan Club już w 1985 roku został wpisany na światowe listy Fan Clubów przez muzeum BeatleCity w Liverpoolu (szczegóły "Historia")

Obecnie jesteśmy tutaj :) :

http://www.beatlelinks.net/cgi-bin/links/search.cgi?query=The+Beatles+Fan+Club+in+Lublin+-+Reactivation&x=0&y=0

Źródło: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Lipko_Romuald.JPG

2020.02.06

zmarł romuald lipko [*]

Lider zespołu Budka Suflera

Romuald Lipko miał krótką, ale za to zasadniczą styczność z naszym Fan Club-em, a mianowicie w 1984 roku dzięki naszemu (niestety niedawno zmarłemu) członkowi honorowemu naszego Fan Club-u redaktorowi Jerzemu Janiszewskiemu została zorganizowana komisja weryfikacyjna by ówczesny Prezes Fan Club-u Krzysztof Jan Werner mógł otrzymać wymagane wówczas oficjalne uprawniania do prowadzenia Fan Club-u poświęconego zespołowi The Beatles. Romuald Lipko był bardzo zainteresowany działalnością Fan Club-u i z wielkim entuzjazmem, wspólnie z Jerzym Janiszewskim oraz lubelskim jazzmenem Witoldem Miszczakiem zaaprobował by Prezes Werner otrzymał ważną weryfikację i tym samym mógł prowadzić Fan Club o znacznie szerszych możliwościach niż gdyby nie miał niezbędnych weryfikacji.

Dziękujemy Panie Romualdzie za wszystko [*]

Szczegóły dotyczące historii Fan Club-u i otrzymania przez Krzysztofa Jana Wernera weryfikacji, link: https://www.fcbeatleslublin.pl/o-fan-club-ie/historia

2020.01.19

Ogłaszamy kolejną edycję Piątego Międzynarodowego Zlotu Miłośników Beatlesów w Lublinie (PL)

25-26 lipca 2020 roku w Lublinie organizujemy kolejną edycję naszego otwartego zlotu dla wszystkich Beatlefanów z całego świata!

Szczegóły zlotu będą podane w ciągu najbliższych kilku miesięcy!

2019.12.24-2020.01.06

Wesołych Świąt bożego narodzenia i szczęśliwego nowego roku!

Christmas Time (Is Here Again)

Wszystkim naszym wspaniałym fan klubowiczom, licznym sympatykom oraz Beatles-fanom z całej Polski oraz z całego Świata życzymy WESOŁYCH I SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 😁🎄✌️❤️ Peace, Love & Beatlemania!!! ☮️


Christmas time is here againChristmas time is here againChristmas time is here againChristmas time is here again Aint' been 'round since you know whenChristmas time is here againO U T spells out.

2019.12.15

Wojna się skończyła!

Jeśli tylko tego chcesz

Love, John & Yoko

☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮

Szerzmy ideę światowego pokoju! Pobierzcie ze strony http://imaginepeace.com/warisover/ plakaty z hasłem War Is Over i udostępniajcie je wszędzie gdzie tylko możecie! "Wojna się skończyła, jeśli tylko tego chcesz" - PAMIĘTAJCIE!

☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮☮

2019.12.12

Hej, Przedziadku!

Dziś rusza przedsprzedaż nowej książki Sir Paula McCartneya dla dzieci!

Dziś rusza przedsprzedaż nowej książki Paula McCartneya dla dzieci, w związku z tym Wydawnictwo Tekturka specjalnie dla wszystkich miłośników zespołu The Beatles, w tym też m.in. dla naszego Fan Club-u przygotowała specjalny 30% rabat na hasło (kod promocyjny) "fanclub"!!! Serdecznie dziękujemy za pamięć o fanach Paula McCartneya!

Strona, gdzie można wykorzystać kod promocyjny: https://wydawnictwo-tekturka.pl/kategorie-wiekowe/36-hej-przedziadku.html

O lekturze:

"Poznajcie Przedziadka, czyli przesympatycznego dziadka, który zabiera swoje wnuki w niezapomniane podróże.Za pomocą magicznej busoli Przedziadek przenosi bohaterów w świat pełen niesamowitych przygód. Zobacz, jak pokonują morskie fale na grzbietach latających ryb i czmychają przed stadem pędzących zwierząt!Hej, Przedziadku! to książka o wspaniałych, magicznych relacjach dziadków z wnukami. Napisana przez jednego z najsłynniejszych dziadków na świecie, legendę muzyki – sir Paula McCartneya z zespołu „The Beatles”. Inspiracją dla autora były jego własne relacje z wnukami. Przedziadek (oryg. Grandude) to przezwisko McCartneya, nadane mu przez jednego z wnuków.Ilustracje do książki wykonała pochodząca z Kanady artystka Kathryn Durst."

2019.12.08

wspominaliśmy Johna Lennona i Jerzego Janiszewskiego

Podczas spotkania Lubelskiej Bohemy Artystycznej i zarazem dyżur naszego Fan Club-u w Hotelu Victoria w Lublinie przy ulicy Narutowicza 58/60 wspominaliśmy Johna Lennona, jak również niedawno zmarłego redaktora muzycznego Jerzego Janiszewskiego. Gościem wieczoru była Anna Kaczkowska lubelska redaktorka współpracująca z redaktorem Janiszewskim.

Szczegóły spotkań Bohemy: https://sites.google.com/view/lubelska-bohema-artystyczna

2019.11.29

Dziś w fan clubie wspominamy George'a Harrisona

2019.11.25

Opowieści Piotra Metza o The Beatles

www.facebook.com/events/596631717745275/

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów na ciekawe wydarzenie z red. Piotrem Metzem, które odbędzie się jutro w Warszawie przy ulicy Gustawa Morcinka 5, lokal 17! Nasz Fan Club objął wydarzenie honorowym patronatem!

Wydarzenie posiada rangę "jedenastego spotkania Fan Club-owego": https://www.fcbeatleslublin.pl/dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87/spotkania-i-wizyty-fan-klubowe

2019.11.23

pożegnaliśmy Jerzego Janiszewskiego

Dziś na lubelskim cmentarzu przy ulicy Lipowej pożegnaliśmy redaktora muzycznego i naszego honorowego fan klubowicza od 1983 roku Jerzego Janiszewskiego. Spoczywaj w pokoju [*] Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]

Zapraszamy 8 grudnia 2019 roku na specjalne spotkanie Lubelskiej Bohemy Artystycznej, podczas której będziemy wspominać Jerzego Janiszewskiego, a także Johna Lennona i George'a Harrisona do Hotelu Victoria w Lublinie, do sali kawiarnianej po godz. 17:30. Jeśli ktoś by nie mógł przyjść zapraszamy na fan klubowy Skype (fanclub.thebeatles.lublin), a także do komentowania video-relacji na żywo, która będzie dostępna w ramach fan klubowej grupy dialogu: https://www.facebook.com/groups/fcbeatleslbnpldialog .

Szczegóły spotkań Lubelskiej Bohemy Artystycznej: https://sites.google.com/view/lubelska-bohema-artystyczna

2019.11.22

Jerzy Janiszewski w Fan Club-ie

Na naszym fan klubowym kanale na YouTubie zaprezentowaliśmy zbiór wszystkich materiałów Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL), w których wystąpił, uczestniczył i współdziałał z nami śp. red. Jerzy Janiszewski - legendarny redaktor polskiego radia, "dobry duch" Budki Suflera i Urszuli, uczestnik w Festiwalu w Woodstock 69'. [*]

2019.11.16

Odszedł Jerzy Janiszewski

16 listopada 2019r. zmarł wieloletni redaktor Radia Lublin, producent i redaktor muzyczny oraz nasz honorowy fan klubowicz Jerzy Janiszewski :( Dziękujemy Ci Jurku za wszystko co dla nas, dla słuchaczy i dla świata muzycznego zrobiłeś. Żegnaj :(

https://radio.lublin.pl/news/nie-zyje-jerzy-janiszewski?fbclid=IwAR0FXqeUVqcpONd8GQB2CfuqeJEpWqd1tqDVxZQj6mGrYz5J0mncAGNOk6M

2019.10.01

Start nowej strony www Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL)