Wizyty Fan Club-u

Wizyty Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL)

Wizyty Fan Club-owe - są to mikro spotkania fan klubowiczów i sympatyków naszej organizacji w związku z określonym Beatles-wydarzeniem w Polsce lub zagranicą. "Wizyty" mają charakter niecykliczny, bezgraniczny i publiczny. Fan Club podczas wizyt nie pełni żadnej funkcji organizacyjnej, a jest jedynie gościem lub świadkiem artystyczno-kulturalno-muzycznego wydarzenia.

Od 2020 roku, wydarzenie jest określane jako wizyta fan klubowa, jeśli spełnia następujące warunki: podczas wydarzenia obecnych jest co najmniej pięciu* czynnych członków fan klubu lub dziewięciu** sympatyków fan klubu, albo w danej grupie osób znajduje się co najmniej jeden członek Zarządu Fan Club-u. Podczas takiej wizyty, logo fan klubu musi być publicznie zaprezentowane przez grupę w dowolnej formie.

*Wednesday morning at five o'clock  / People running round it's five o'clock. ;) **number nine, number nine, number nine .... :D
2019.02.16. Świdnik (Polska), Pierwszy Fan Club-wy ślub!!! Marcin i Beata powiedzieli sobie TAK! :) <3
2018.10.08-09, Liverpool (Wielka Brytania), uroczystości związane z 78-rocznicą urodzin Johna Lennona. Reprezentacja Fan Club-u współuczestniczyła m.in. w zamkniętych spotkaniach z zespołem The Quarrymen  i przedstawicielami środowisk Beatlesowskich ze świata.
2018.07.09., Warszawa (Polska), Uczestnictwo członków naszego Fan Clubu na koncercie zespołu The Rolling Stones na Stadionie Narodowym w Warszawie!
2017.10.08., Eger (Węgry), Zjazd przedstawicieli organizacji Beatlesowskich z Polski, Ukrainy, Węgier oraz Słowacji. Utworzenie w tym dniu Beatlesowskiego Centrum Rozwojowego Europy Środkowo-Wschodniej!
2017.07.06., Liverpool (Wielka Brytania), Festyn w Woolton w ramach 60-rocznicy historycznego spotkania Johna Lennona i Paula McCartneya. Goście specjalni festynu: siostra przyrodnia Johna Lennona Julia Baird oraz członkowie zespołu The Quarrymem!
UWAGA! Wszystkie zloty, spotkania, wizyty, happeningi i inne działania zarówno wewnętrzne i zewnętrzne (wszelkie wydarzenia publiczne Fan Club-u) mają otwarty, publiczny i nieograniczony charakter. W związku z tym wszystkie Fan Club-owe wydarzenia mogą być rejestrowane w formie audiowizualnej (tj. audio, video, zdjęcia itp.) na potrzeby publicznych, promocyjnych i informacyjnych dokumentów Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL), które są prezentowane i udostępniane bez ograniczeń (m.in. w serwisach społecznościowych, na YouTubie, na stronie www Fan Club-u itd.). Skutkiem tego każde uczestnictwo fizyczne, jak i on-line podczas publicznych wydarzeń i akcjach z Fan Club-u jest równe z automatycznym wyrażaniem zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku dla potrzeb działalności Fan Club-u The Beatles w Lublinie - Reaktywacja (PL)!