2018.12.03

Dziewiąte spotkanie Fan club-u

pt. "Koncert Paula McCartney'a w Krakowie!"

Kraków (Polska), Tauron Arena Kraków ul. Stanisława Lema 7, 31-571;

Dom Polonii, Rynek Główny 14, 31-008.

PAUL MCCARTNEY PONOWNIE W POLSCE! Jeśli ktoś od warszawskiego koncertu artysty, marzył ponownie poczuć ten dreszczyk emocji przy słuchaniu jego największych hitów z czasów The Beatles, Wings i solowej twórczości to te marzenia mu się spełniły 3 grudnia 2018r. i… to z nawiązką! Fantastyczny koncert, z pełną energią artysty i wielkim zaangażowaniem publiczności!

Oczywiście członkowie fan klubu mieli okazję aby móc podzielić się emocjami i wrażeniami. Kilka godzin przed występem Paula, pod Kościołem Mariackim na krakowskim rynku, fan klubowicze nie tylko z całej Polski, ale również z Węgier (Egri Road Beatles Muzeum) spotkali się w licznym gronie, by móc cieszyć się wspólną pasją i zamiłowaniem do twórczości The Beatles. Wielu fan klubowiczów po raz pierwszy, po wielu latach internetowego korespondowania spotkała się ze sobą na żywo, co tym bardziej spotęgowało rangę meetingu.

Fan klubowe spotkanie odbyło się z ciekawym eventem. Oprócz rozmów, które odbyliśmy w Domu Polonii przy Rynku Głównym, zorganizowaliśmy wspólny improwizacyjny koncert na ulicy Floriańskiej, gdzie oczekiwaliśmy różnych wieści na temat przyjazdu Paula do Krakowa. Wspólne odśpiewanie hitów artysty wytworzyło wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę, którą potem przenieśliśmy już na sam koncert w Tauron Arena Kraków.

Ten cudowny dzień zapisał się na stałe w historii fan klubu, a zobaczenie naszego loga na telebimie, którego trzymała fan klubowiczka Beata Kustosik, z Paulem McCartney’em w tle, było nie tylko metafizyczne, co nadzwyczajne! Podobnie jak prezenty, które przygotowaliśmy dla artysty (misia w stroju sierżanta Pieprza [praca Danuty Kowalskiej], ręcznie robioną miniaturkę gitary basowej Paula [praca Adama Wilczyńskiego] oraz drobne pamiątki z Polski), które za pośrednictwem redaktora Piotra Metza zostały przekazane osobistemu asystentowi prasowemu Paula.

From Us to You Paul! Welcome to Poland!

Fot. Krzysztof Stanisław Werner, Krzysztof Jan Werner, Marta Musiał i inni.