2017.10.22

Szóste spotkanie Fan club-u

pt. "The Beatles Symfonicznie"

Kraków (Polska), Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302;

Jama Michalika Kawiarnia Restauracja ul. Floriańska 45, 31-019.

22 października 2017r. odbyło się wyjątkowe wydarzenia dla fanów zespołu The Beatles! W Centrum Kongresowym ICE w Krakowie rozbrzmiały przeboje Wielkiej Czwórki w wykonaniu krakowskiej orkiestry symfonicznej Beethoven Academy Orchestra oraz cover-bandu The Postman. Oczywiście w organizowanym przez AvartGarde przedsięwzięciu nie mogło zabraknąć naszego fan klubu, który pełnił zaszczytną funkcję honorowego partnera wydarzenia! Wydarzenie jak i aranżacja muzyczna została ciepło przyjęta zarówno przez publiczność, jak i przez naszych reprezentantów fan klubu, potwierdzając tym samym niezaprzeczalny fenomen Beatlesów.

Podczas krakowskiego wydarzenia niejednokrotnie fan klub został przedstawiony i pozdrawiany ze sceny zarówno przez zespół The Postman jak i przez organizatorów! Na koniec główny reprezentant fan klubu Dariusz Artur Radzikowski wyraził głębokie uznanie przedstawicielce organizacji AvantGarde Monice Kozyrze za promowanie i szerzenie Beatlemanii, wręczając tym samym fan klubowe pamiątki oraz złoty brelok honorowego członka naszej organizacji.

Po owocnym spotkaniu fan klubowicze spotkali się w legendarnej Jamie Michalika zwięczając tym samym cudowny event. Warto dodać, że część fan klubowiczów współtworzy spotkania Lubelskiej Bohemy Artystycznej, tym samym lubelska cyganeria spotkała się w miejscu gdzie zaistniał historyczny, poetycki kabaret „Zielony balonik”.

Fot. Dariusz Artur Radzikowski i Michał Abramek